X
X
<span id="back-to-top-inner"></span>

Dj Friky

Díky svojí píli, talentu a tvrdé práci se Friky z Horního Slavkova dostal až mezi absolutní Djskou špičku. DJing je neoddělitelnou částí jeho života už dvanáct let a na svoje první gramce si jel vydělat do Washingtonu D. C., což mluví o jeho nasazení a odhodlání od samého počátku. 

Jeho první deskou byl vinyl Def Jef a zásadně ho ovlivnilo, to že mohl hodně zblízka sledovat dění kolem ”DMC final US 2003”, nejslavnější Djské soutěže vůbec, kam se loni vrátil už jako účastník světového finále za Champion CZ&SK DMC Team 2010, 2011, 2012 a 2013 reprezentovat české barvy v Londýně.

 

Společně se svým parťákem Djem Fluxem hrají pod jménem TROUBLE TEAM a šíří nejen po česko-slovenských luzích a hájích slávu a umění pravého Djingu a turntablismu a pokud je někdo jedním z nejvýraznějších a nejlepších reprezentantů technického Djingu u nás, je to právě DJ Friky, který má za sebou i moderátorskou zkušenost z jichž neexistujících Radia DJ, Bonton a momentálně na Radiu Color Music, kde ma vlastní pořad Frikolora. V součastnosti ho můžete slíchat také na radiu EVROPA 2 v pořadu DANCE EXXTRAVAGANZA, která je vysílaná i na slovensku, nebo vídat v pořadu PRAŽENÍ na televizi METROPOL. Za svou dvanáctiletou karieru DJe hrál na rozličných místech od Washinghtnu D. C. přes Kosovo, Londýskou O2 Indigo Arenu, Sanghaj, Kino Kyjev v Krakowě, až po Svatý Mořic, kde si zahrál ve výšce 3300 nad mořem. 

Velkým představením bylo také hraní na FMX Gladiator Games v O2 Areně, přenášených nejen Eurosportem. Jsme si víc než jisti, že o DJovi Frikym toho ještě hodně uslyšíme a má své největší úspěchy ještě před sebou, protože po pražských dlažbách chodí jen málo lidí, kteří přistupují k hraní s nezvyklou pokorou, skromností a nevšedním nasazením a k tomu vlastní ještě nemálo talentu. Takže pokud chcete slyšet Frikyho multižánrový set plný skretchů a chcete na vlastní oči vidět, že v Čechách máme skvělé a kvalitní Djs, doražte se na Frikyho podívat.

Další Djs

© 2022 Universal Swing Brothers