X
X
<span id="back-to-top-inner"></span>

Dj Deffo

Jako DJ začínal již v roce 2002, kdy se postupně seznamoval s prvními CD playery a později i gramofony ve vyhlášených severočeských klubech. Po pěti letech se však rozhodl, přesunout své působení do centra dění … Prahy. Postupně se snažil proniknout do jádra místní hudební scény. Nebylo to jednoduché, avšak díky svému talentu, hudebnímu citu a pečlivé práci za mixem i mimo něj se časem propracoval mezi zdejší oblíbené DJs a stal se rezidentem vyhlášeného pražského klubu Atelier. 

Aktuálně ho můžete vidět a slyšet také pravidelně v pražském klubu Duplex či v litomyšlském Dance Club U Kolji a ve spoustě dalších klubů po celé ČR. Letos vystoupil také například na Air Festivalu, The Sun Dance Festivalu a Houseland Festivalu. Za svojí kariéru už prošel mnoha hudebními žánry a tak jeho hudební knihovna skrývá opravdu nespočet zajímavostí, avšak v poslední době se jeho repertoár soustředí hlavně na melodický House / Tech House v kombinaci s chytlavými či známými vokály, díky kterým dostane každé publikum do varu. 

Skvěle pracuje s živými hudebníky a ví jak dodat společnému setu šťávu. Díky své přizpůsobivosti a hudební zásobě dokáže zahrát jak poslechový, tak warm up či hlavní set a také bavit různé typy diváků, ať už se jedná o undergroundový event či nikoliv.

Další Djs

© 2022 Universal Swing Brothers